Naujiena! Naujo dizaino „Neocate®“

Informacija skirta sveikatos priežiūros specialistams. Neskirta platinti plačiajai visuomenei.

Nuo šiol Neocate® naujo dizaino pakuotėje

 

Nuo 2023 m. gruodžio mėnesio mūsų Neocate® produktus rasite naujo dizaino pakuotėse.

Mūsų Neocate® produktų asortimente yra aminorūgščių pagrindo, visaverčiai maistiniu požiūriu specialios medicininės paskirties maisto produktai, skirti vartoti kūdikiams ir vaikams esant alergijai karvės pieno baltymams, maisto produktų alergijai,
kitoms indikacijoms, kuomet aminorūgščių dieta yra rekomenduojama.

– Naujos dizaino pakuotės priekinėje pusėje aiškiai pateikta informacija apie tai, kaip naudoti produktą ir kokio amžiaus vaikams jis rekomenduojamas.
– Visi produktai dabar turi išskirtinį violetinės spalvos dangtelį ir yra supakuoti po 400 g.
– Produktų pavadinimai išlieka tokie patys ir yra nurodyti centre po gerai žinomu Neocate® prekės ženklo pavadinimu, kad būtų lengva atpažinti produktą.
– Be to, siekdami, kad mūsų produktus būtų lengviau atskirti pagal amžiaus grupes, pasitelkėme naujas iliustracijas ir spalvas.

Informacijos apie pasikeitimus galite rasti čia.

Patobulintas dizainas lengvesnei navigacijai

 

Įvairius mūsų gaminių variantus lengva atskirti iš unikalių spalvų ir iliustracijų. Spalvas ir iliustracijas rasite toliau:

 

 

  • Neocate® LCP  ir Neocate® Syneo  produktų, kurie skirti nuo gimimo, dizaine išlaikėme rožinės spalvos temą ir papildėme paukščių iliustracijomis.

 

 

 

  • Neocate® Junior  produkto dizaine, kuris skirtas vaikams nuo 1 metų, iliustracijas nuspalvinome mėlyna spalva.

 

Jei turite klausimų ar pastabų, mielai išklausysime. Susisiekite su mumis čia.

SVARBI PASTABA: Specialios medicininės paskirties maisto produktas. Produktas turi būti vartojamas prižiūrint sveikatos priežiūros specialistams. Būtina įvertinti visas maitinimo galimybes, įskaitant maitinimą krūtimi. Informacija skirta sveikatos priežiūros specialistams. Neskirta platinti plačiajai visuomenei.

Ar norint sukontroliuoti dažniausiai pasireiškiančius virškinimo sistemos sutrikimus pirmiausia reikėtų galvoti apie mitybą?

Informacija skirta tik sveikatos priežiūros specialistų naudojimui. Geriausias maistas kūdikiui yra motinos pienas. Pirmiausia Mityba Straipsnis 1 Pirmaisiais gyvenimo metais kūdikiams dažnai pasireiškia funkciniai virškinimo sistemos sutrikimai. Nors jie laikomi lengvais ir juos sukeliančios priežastys dažnai nėra aiškios bei išnyksta per pirmuosius metus, jie gali būti labai varginantys tiek kūdikiui, tiek susirūpinusiems tėvams.[1] Suprantama, kad …

Skaitykite daugiau

Ar norint išspręsti pilvo dieglių ir užkietėjusių vidurių problemą pirmiausia reikėtų galvoti apie kūdikio mitybą?

Informacija skirta tik sveikatos priežiūros specialistams. Geriausias maistas kūdikiui yra motinos pienas. Pirmiausia Mityba Straipsnis 2 Kūdikių pilvo diegliai Kūdikių pilvo diegliai – vienas dažniausių funkcinių virškinimo sistemos sutrikimų (FVSS), kurie vargina apie 20 % kūdikių [1]. Pasireiškus pilvo diegliams, kūdikių verksmas kartojasi, kartais jis nenumaldomas ir kūdikis gali verkti gan ilgai, nes jam skauda …

Skaitykite daugiau