Ką dar galima padaryti norint išlaikyti stiprų organizmą?

Fizinė veikla ir aktyvumas yra labai svarbūs ir eina lygiagrečiai su gera mityba. Tai itin svarbu norint palaikyti gerą raumenų būklę ir padėti jums toliau užsiimti įprasta veikla.

Aktyvumo palaikymas gali apimti tiek kasdienės fizinės veiklos, kiek manote galį atlikti. Kiekvieno iš mūsų galimybės labai skiriasi: kai kuriems tai – pakankamai energijos nusiprausti po dušu, pasigaminti valgyti, atlikti kai kuriuos namų ruošos darbus ar išeiti pasivaikščioti, o kitiems tai gali būti pasivažinėjimas dviračiu ar plaukiojimas. Viskas priklauso nuo to, ką jūs įprastai darote. Kadangi aktyvumo palaikymas gali padėti jaustis pozityviai, bandykite iš geros savijautos dienų išspausti kuo daugiau naudos ir judėti tiek, kiek tik galite.

Kai kuriems žmonėms gali būti teikiami konkretūs mankštos ir fizinio aktyvumo patarimai siekiant stiprinti raumenis. Konkrečių patarimų gali suteikti sveikatos priežiūros komandos nariai, tarp jų ir fizioterapeutai.

Jei ketinate pradėti užsiimti naujomis fizinės veiklos ar mankštos rūšimis, kurių įprastai nedarytumėte, pirmiausia derėtų pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistų komanda.