Ką sako klinikiniai tyrimai?

SYNEO™ komplekso veikimas kliniškai patvirtintas 10 metų trukusiais moksliniais tyrimais, kuriuose dalyvavo 1 500 kūdikių. SYNEO™ padeda subalansuoti žarnyno mikrobiotą ir tai lemia retesnį infekcijų dažnį, antibiotikų vartojimą ir mažiau infekcijų, reikalaujančių hospitalizavimo (remiantis nepageidaujamų reiškinių vertinimu atliktuose „Neocate SYNEO“ tyrimuose)[1-4]. Taigi atėjo laikas naujai pažvelgti į SYNEO™ ir neapsiriboti vien tik simptomų pašalinimu.      

Būkite tikri: SYNEO™ veiksmingumas yra įrodytas išsamiais klinikiniais tyrimais[1-6].

Atlikti trys klinikiniai tyrimai rodo, kad sinbiotikai teigiamai veikia kūdikių alergiškų karvės pienui žarnyno mikrobiotą[1,2,4] , priartindami ją prie  sveikų žindomų kūdikių žarnyno mikrobiotos[4].

Peržiūrėkite klinikinių tyrimų santraukas:

SYNEO Fox A4 LT APP
SYNEO Candy A4 LT APP
SYNEO Burks A4 LT APP

Naujausi webinarai

Žiūrėkite mūsų naujausią internetinį seminarą apie SYNEOTM klinikinius tyrimus, kurį pristato pagrindiniai mūsų mokslininkai Nutricia tyrimų centre Utrechte, Nyderlanduose: Alergijos mokslo direktorius, prof. Léon Knippels ir vyresnioji komandos vadovė dr. Machteld Tiemessen.

Daugiau dokumentų atsisiųsti

Dokumentai skirti tik sveikatos priežiūros specialistams ir tik individualiam naudojimui. Dokumentų platinimas be išankstinio sutikimo neleidžiamas, tačiau galbūt norėsite pasidalinti nuoroda į šią svetainę.

Mitybos Svarba Kudikysteje Vykdant Karves
Sinbiotiku Vartojimas Alergijos Prevencijai Ir
Žarnyno Mikrobiotos Vaidmuo Vystantis

Jus taip pat gali sudominti

 

 

Atgal